Je to zápas

Snadno vytvářet odpovídající a třídění činností se slovy, obrázky nebo obojí. Gauge pozadí znalosti studentů na téma tím, že nechá jim prozkoumat citace ze slavných projevů a jejich porovnáním jejich zdroj. Zkontrolujte, zda porozumění během hodiny nebo malé skupiny činností tím, že studentům třídit vlády a kompozitní čísla do T-grafu. Shromažďovat údaje o formativní hodnotící tím, že žádá studenty, aby odpovídaly příčiny americké revoluce s jejich okamžité a dlouhodobé účinky.

klonování

Nejen, že studenti mohou manipulovat s předměty na interaktivní tabule, ale objekty mohou být klonován znovu a znovu použít. Nastavit různé tvary v dolní části obrazovky, které lze "nekonečně klon", která jim nezaskočí, takže nemohou být přesunuty. Studenti pak mohou dotknout tvar a táhnout, který táhne shodný tvar na jinou část desky, zatímco původní pobyty dal k použití jinde v vzoru. Otočte tento stejný koncept do sloupcového grafu nebo piktogramy.

Nekonečně naklonovat kruh, čtverec nebo dokonce jednotlivých záběrů studentů a nechat přesunout jeden na grafu ukázat oblíbenou aktivitu, narozeniny měsíc nebo výsledky falešný politický volbách. Pro výuce cizích jazyků, nastavit a plynule klon textových polí s určitými členy a nabídnout studentům možnost přetáhnout tyto vedle příslušných podstatná jména.

Zpět do třídy

Interaktivní tabule místa často psát webové semináře nebo online vlastním tempem školení, které vám pomohou získat co nejvíce z této nové technologie (check out volby na inteligentní a Promethean). Použijte své nově nabyté znalosti rozšířit bohaté znalosti ve škole nebo okresu, i mimo něj.

interaktivní tabule

Photo: Johan Bichel Lindegaard